Rozumiem Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę
na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.
slideshow_1 slideshow_2 slideshow_3

[TITLE]

[CONTENT] Więcej
Blog > Komunikatywny czyli jaki? Wzbogać z nami swoje CV
 W obecnych czasach znajomość języków obcych to podstawa. Niezaleznie od posiadanej wiedzy językowej pracodawca oczekuje od nas potwierdzenia znajomości języka obcego poprzez zaświadczenie z przeprowadzonego egzaminu językowego. Nie kazdy z nas ma czas i środki finansowe na podejście do egzaminu Cambridge.
Koszt takiego egzaminu waha się bowiem w granicach kilkuset złotych. 
Egzaminy takie jak FCE czy TOEIC wymagają sporo pracy podczas przygotowań. Są to egzaminy międzynarodowe, które z pewnością posiadają olbrzymi prestiż. Nasza Szkoła prowadzi takze specjalne kursy przygotowawcze do zdania tych egzaminów. 
Więcej informacji o egzaminach znajdziecie Państwo tutaj: FCE, TOEICLloyds wychodzi naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom pracodawców. Stworzyliśmy egzamin potwierdzający kompetencje językowe. Olbrzymią zaletą jest to, iż egzaminy te realizowane są indywidualnie, a ich termin można ustalić nawet z jednodniowym wyprzedzeniem. Nie musimy więc czekać na zebranie się grupy osób chcącej wzbogacić swoje CV.
Cały "test" trwa około 60 minut i bada następujące sprawności językowe: gramatyka, znajomość słownictwa, pisanie i mówienie.
Wyniki z przeprowadzonego egzaminu otrzymują Państwo jeszcze tego samego dnia wraz z zaświadczeniem wystawionym przez Lloyds Language Center, oczywiście opatrzonym pieczęciami szkoły.
Koszt egzaminu to zaledwie 60 złotych. 
Wzbogać swoje CV o potwierdzenie znajomości języka obcego, a zyskasz dodatkowe punkty u pracodawcy. 
Egzaminy przeprowadzamy z języków: angielski i niemiecki. 

Serdecznie zapraszamy. 


Jesteś pracodawcą? 
Dla Ciebie również ta oferta może być pomocna. Lloyds Language Center posiada doświadczenie w zakresie przeprowadzania testów językowych w firmach i instytucjach podczas etapu rekrutacyjnego. 
Zapraszamy do kontaktu z sekretariatem wybranej przez siebie filii szkoły w celu omówienia szczegółów. Wystawiamy rachunki. 
Wróć
Dodaj komentarz

Referencje klientów
photo of client

Dagmara Nowak, 19 lat

Świetna szkoła i bardzo kompetentni nauczyciele, dzięki którym bez problemów zdałam rozszerzoną maturę z języka angielskiego na ponad 90%.
photo of client

Łukasz Morawski, 38 lat

Centrum językowe Lloyds świetnie przygotowało moich pracowników do konatków z ważnymi, zagranicznymi przedsiębiorcami.
photo of client

Kasia Węckiewicz, 28 lat

Bardzo miła kadra i przede wszystkim posiadające dużą wiedzę. Serdecznie polecam każdemu tą szkołę.