Rozumiem Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę
na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.
slideshow_1 slideshow_2 slideshow_3

[TITLE]

[CONTENT] Więcej
O nas
Jesteśmy szkołą językową, która posiada 17 letni staż i duże doświadczenie. Oferujemy kursy językowe od ogólnych, przez biznesowe, specjalistyczne, młodzieżowe, przygotowujące do wskazanych certyfikatów językowych, egzaminów, nagłych lub przyszłych wyjazdów turystycznych i służbowych. Uczymy osoby w każdym wieku niezależnie od ich poziomu umiejętności językowych. Naszą specjalnością są kursy dla dzieci. Lekcji prowadzone są w sposób dynamiczny i barwny przez lektorów mających doświadczenie w pracy z najmłodszymi. Program nauczania zbudowany jest tak, by w naturalny sposób, za pomocą zadawania prostych pytań, udzielania prostych odpowiedzi oraz z wykorzystania wizualnych pomocy naukowych wprowadzać dziecko w świat języka angielskiego. Dzięki temu młody uczeń bardzo szybko i naturalnie nabywa umiejętność porozumiewania się w obcym języku.

Celem naszych kursów jest kształtowanie umiejętności wykorzystywania języka w sytuacjach życia codziennego i zawodowego, przełamanie psychicznej bariery komunikacyjnej.

W 2011 roku zmieniliśmy metodę Callana, która nie była "odświeżana" i uaktualniana od chwili powstania czyli od lat 60-tych ubiegłego stulecia na nowocześniejszą, ciekawszą i przyjemniejszą w nauce. Nowa metoda nazywa się BLENDED LEARNING SYSTEM (BLS). Integralną częścią tej metody jest jednoczesne prowadzenie zajęć stacjonarnych oraz samodzielna praca kursantów z podręcznikiem multimedialnym dostępnym w Internecie na platformie e-learningowej. Dzięki temu uczniowie spędzają dodatkowe 30-180 minut tygodniowo, powtarzając i poszerzając wiedzę zdobytą podczas zajęć prowadzonych przez lektora. Więcej informacji na temat metody oraz platformy e-learningowej znajdą państwo na stronie www.esee.eu.


 
 
 


 
 
Referencje klientów
photo of client

Dagmara Nowak, 19 lat

Świetna szkoła i bardzo kompetentni nauczyciele, dzięki którym bez problemów zdałam rozszerzoną maturę z języka angielskiego na ponad 90%.
photo of client

Łukasz Morawski, 38 lat

Centrum językowe Lloyds świetnie przygotowało moich pracowników do konatków z ważnymi, zagranicznymi przedsiębiorcami.
photo of client

Kasia Węckiewicz, 28 lat

Bardzo miła kadra i przede wszystkim posiadające dużą wiedzę. Serdecznie polecam każdemu tą szkołę.