Rozumiem Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę
na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.
slideshow_1 slideshow_2 slideshow_3

[TITLE]

[CONTENT] Więcej
NIEMIECKI
W Lloyds Language Center szybko przełamią Państwo barierę językową i nabędą językowe umiejętności. W Naszej Szkole prowadzimy kursy metodą bezpośrednią. Metoda bezpośrednia gwarantuje szybkie postępy w nauce poprzez bezpośredni kontakt lektora ze studentem. Lektor zadaje szereg pytań, na które student odpowiada pełnym zdaniem w ściśle określony sposób i niejako automatycznie wprowadza do podświadomości konkretne zasady i reguły stale poszerzając słownictwo.
Gdy rozpoczynamy naukę języka obcego, opanowanie sprawności mówienia przysparza nam zwykle najwięcej trudności. Ucząc się dużo i intensywnie zaczynamy coraz więcej rozumieć, jesteśmy w stanie formułować coraz lepsze wypowiedzi pisemne, opanowujemy coraz większy zakres gramatyki, ale ciągle brak nam płynności mówienia.
Nawet gdy nauczymy się już porozumiewać dzięki powszechnie stosowanej metodzie komunikacyjnej, to jakość tych wypowiedzi pozostawia ciągle wiele do życzenia.
Metoda bezpośrednia, znana i stosowana od lat na całym świecie i w ostatnich latach również z powodzeniem u nas w kraju, kładzie bardzo duży nacisk na poprawne mówienie. Uczy z niesłychaną skutecznością starannego sposobu wysławiania się w języku obcym. Każda kolejna lekcja przynosi stały i widoczny postęp.
Wyrażenie „metoda bezpośrednia", nie jest tylko prostym określeniem koncepcji podręczników. Jest również swego rodzaju programem: „bezpośredniość” zakłada, że nacisk jest położony na "żywy" język, stosowany w naturalnych sytuacjach komunikacyjnych - lekcje prowadzone są w języku obcym, a refleksja gramatyczna jest w całości podporządkowana mówieniu; „metoda” z kolei jest gwarancją, że podręcznik nie jest zbiorem przypadkowych ćwiczeń, ale zaprogramowanym kursem języka, wychodzącym z określonych założeń, dążący konsekwentnie do pewnych celów przy zastosowaniu określonej metody.

Pragną Państwo uczyć się niemieckiego i szukają odpowiedniego kursu? U nas znajdą Państwo odpowiednią ofertę.
Na kursach standardowych opanują Państwo współczesny język ogólny. Mają Państwo wybór między trochę wolniejszym lub bardziej intensywnym trybem nauki. Kursy te proponujemy również firmom.
Ucz się z nami języka niemieckiego! Przygotowaliśmy dla Państwa kilka rodzajów kursów, zależnie od potrzeb i oczekiwań.

Wybierz kurs dla siebie.

- standardowy kurs języka niemieckiego metodą Direkte Methode- chcesz zdobyć lub rozwinąć swoje umiejętności w zakresie używania języka niemieckiego w sytuacjach życia codziennego lub zawodowego? to kurs dla Ciebie!
- kurs niemieckiego dla wyjeżdżających do pracy- wyjeżdżasz do Niemiec do pracy? Proponujemy kurs zaprojektowany specjalnie dla osób wyjeżdżających. Nauczymy Cię szybko opanować podstawy języka lub rozwiniemy Twoje umiejętności komunikacyjne. Z nami nie zginiesz!
-kurs języka niemieckiego przygotowujący do egzaminów - zbliża się egzamin maturalny? a może planujesz podejść do egzaminu TELC? Potrzebujesz potwierdzić znajomość języka niemieckiego? to kurs dla Ciebie!

Referencje klientów
photo of client

Dagmara Nowak, 19 lat

Świetna szkoła i bardzo kompetentni nauczyciele, dzięki którym bez problemów zdałam rozszerzoną maturę z języka angielskiego na ponad 90%.
photo of client

Łukasz Morawski, 38 lat

Centrum językowe Lloyds świetnie przygotowało moich pracowników do konatków z ważnymi, zagranicznymi przedsiębiorcami.
photo of client

Kasia Węckiewicz, 28 lat

Bardzo miła kadra i przede wszystkim posiadające dużą wiedzę. Serdecznie polecam każdemu tą szkołę.