Rozumiem Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę
na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.
slideshow_1 slideshow_2 slideshow_3

[TITLE]

[CONTENT] Więcej
Kursy językowe dla firmW odpowiedzi na rosnące potrzeby w zakresie szkoleń językowych dla celów biznesu w ofercie Szkoły Lloyds Language Center znajdują się także kursy języka angielskiego, niemieckiego dla firm na wszystkich poziomach nauczania. Lekcje z języka ogólnego, biznesowego bądź specjalistycznego odbywają się w siedzibie Klienta lub w siedzibie Szkoły w ustalonych przez niego terminach. Rozumiemy wagę języków obcych w komunikacji w międzynarodowym świecie biznesu i mamy do zaproponowania szereg kursów, które są odpowiedzią na te potrzeby. Naszym celem jest pomaganie firmom w doskonaleniu i rozwijaniu pracowników w zakresie umiejętności językowych tak, by ich wzrastające kompetencje przekuć w sukces organizacji.
Program jest dostosowany ściśle do indywidualnych potrzeb Słuchaczy i może być modyfikowany w trakcie trwania kursu.
Podczas zajęć Słuchacz rozwija wszystkie umiejętności językowe (rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu pisanego, mówienie i pisanie). Szczególny nacisk kładziemy na konwersacje - ćwiczenie płynności wypowiedzi podczas zajęć w dużym stopniu ułatwia późniejsze porozumiewanie.

Korzyści dla firm:
-dzięki sprawdzonej metodzie nauki: oszczędność pieniędzy oraz czasu poświęconego na naukę,
- Doskonała kontrola: monitorowanie stanu wiedzy pracowników oraz ponoszonych kosztów,
- Zindywidualizowany tryb nauki: możliwość dostosowania kursu do własnych potrzeb.

Referencje klientów
photo of client

Dagmara Nowak, 19 lat

Świetna szkoła i bardzo kompetentni nauczyciele, dzięki którym bez problemów zdałam rozszerzoną maturę z języka angielskiego na ponad 90%.
photo of client

Łukasz Morawski, 38 lat

Centrum językowe Lloyds świetnie przygotowało moich pracowników do konatków z ważnymi, zagranicznymi przedsiębiorcami.
photo of client

Kasia Węckiewicz, 28 lat

Bardzo miła kadra i przede wszystkim posiadające dużą wiedzę. Serdecznie polecam każdemu tą szkołę.