Rozumiem Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę
na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.
slideshow_1 slideshow_2 slideshow_3 slideshow_4 slideshow_5 slideshow_6 slideshow_7 slideshow_8 slideshow_9 slideshow_10

[TITLE]

[CONTENT] Więcej
ANGIELSKI (dzieci)
Z nami dzieci lubią się uczyć!

Dzieci uczęszczające do szkoły podstawowej realizują w Lloyds Language Center kursy dostosowane nie tylko do wieku, ale również do poziomu jaki reprezentuje dziecko w chwili pojawienia się w naszej szkole.
Nasz sposób nauczania to połączenie wielu nowoczesnych metod i technik z tradycyjnym podejściem do nauki. Najmłodsi kursanci wykorzystują swoją energię do poznawania nowych słówek, zwrotów i wyrażeń przede wszystkim dzięki metodzie reagowania, która ułatwia kojarzenie słownictwa z ruchem, konkretną sytuacją bądź muzyką.
Metoda naturalna to kolejny z używanych przez nas sposobów na jeszcze lepsze efekty nauczania: lektorzy mówią do uczniów prostym językiem z dużą ilością powtórzeń- podobnie jak rodzice mówią do dziecka ucząc go ojczystego języka.
Nasze kursy oparte są o intensywny program nauczania zakładający maksymalne poszerzanie słownictwa oraz umiejętność komunikacji już od najmłodszych lat, a w klasach starszych również gramatyki, umiejętności czytania oraz pisania dłuższych tekstów.
Wykorzystujemy wyjątkową chłonność umysłu dziecka jak również fakt, że ucząc się w dzieciństwie można w sposób perfekcyjny opanować fonetyczny system języka obcego. Kurs jest intensywny nie tylko dzięki metodyce nauczania, ale również ze względu na długość zajęć oraz liczbę spotkań w ciągu całego roku szkolnego.
A to wszystko przeplatane jest licznymi zabawami ruchowymi, a także piosenkami, które sprawiają, że z nami nauka jest niezwykle łatwa i przyjemna.
 
Referencje klientów
photo of client

Dagmara Nowak, 19 lat

Świetna szkoła i bardzo kompetentni nauczyciele, dzięki którym bez problemów zdałam rozszerzoną maturę z języka angielskiego na ponad 90%.
photo of client

Łukasz Morawski, 38 lat

Centrum językowe Lloyds świetnie przygotowało moich pracowników do konatków z ważnymi, zagranicznymi przedsiębiorcami.
photo of client

Kasia Węckiewicz, 28 lat

Bardzo miła kadra i przede wszystkim posiadające dużą wiedzę. Serdecznie polecam każdemu tą szkołę.